Služby profesionálně

Od svého vzniku v roce 1998 společnost MaRcom-Eko s.r.o. (provozovatel sítě MARCOMNET) poskytuje pevné a bezdrátové připojení k internetu v celém okrese Nymburk a okolí. Buduje vlastní telekomunikační síť. Každoročně investujeme značné částky do rozvoje této sítě. Budujeme nové uzly, rozšiřujeme geografické pokrytí a posilujeme kapacity stávajících uzlů. Při budování sítě využíváme nejnovějších technologií. V současné době je kapacita naší páteřní sítě 10 Gbps.

Mezi hlavní cíle a přednosti naší společnosti patří kvalitní a rychlá technická podpora, schopnost poskytnout okamžité řešení dle specifických potřeb klienta a kvalitní páteřní síť.

Našim klientům poskytujeme přídavné služby v oblasti prodeje a servisu výpočetní techniky, výstavbě a správě sítích - LAN, WAN a kamerových systémů.

V roce 1998 jsme zprovoznili přípojný bod do sítě CESNET. V roce 2000 jsme se stali součástí sítě KPNQwest. Tímto krokem jsme pro naše zákazníky získali velmi kvalitní tuzemskou i zahraniční konektivitu. V roce 2010 jsme se stali členy RIPE s vlastním autonomním systémem, rozsahem IP adres IPv4 a IPv6. V současnosti jsme připojeni zálohovaným zdvojeným optickým okruhem do centrálního bodu NIX, kde jsme propojeni s tranzitními operátory.Naše zákaznická síť i páteřní spoje jsou 24 hodin monitorovány ze servisního střediska (on-line 24x7). Jakákoliv porucha je okamžitě zjištěna a v nejkratší možné době odstraněna. V případě plánovaných výpadků či upgradů je zákazník o této situaci vyrozuměn min. 2 pracovní dny předem. Zákazník má ve smlouvě garantovanou rychlost zásahu!

V roce 2003 jsme zahájili přípravu na zavedení systému managementu jakosti splňující požadavky ČSN EN ISO 9001.
V květnu 2004 jsme po certifikačním auditu získali certifikát jakosti ISO 9001

Přijďte se podívat na služby IPTV TELEVIZE, vyzkoušejte hlasové služby (VoIP) a nejrychlejší připojení. To vše u nás v naší provozovně na náměstí v internetovém klubu v Nymburce.
Těšíme se na Vás.