Kvalita domácího připojení

Při instalaci přípojky se kromě jiného také zaměřujeme na kvalitu domácího připojení, které je rozděleno na dvě části. První částí je domácí přípojka, kterou přivádíme internet do domácnosti a druhou částí je domácí router s bezdrátovým WiFi pokrytím, rozvody a PC domácí síť. 

Konkurence nabízí vysoké rychlosti o které se Vám může jen zdát, protože ve výsledku máte pouze jednu pětinu nebo desetinu inzerované rychlosti. Dále se Vám snaží prodat některé přídavné služby, abyste mohli sledovat online filmy bez čekání, hrát online hry, sledovat lépe sociální sítě nebo nemít zpomalenou práci z domova a to vše jen proto, že omezují služby internetu.

Naše domácí přípojky, které nemají garantovanou rychlost se vyznačují agregací na základnové stanici a to je velká výhoda oproti konkurenci, která agreguje rychlost služby. To znamená, že rychlost se agreguje pouze na připojeném AP (access point), kde je podle dané lokality k dispozici určitá kapacita. V dobře dostupných lokalitách je vysoká kapacita, která je na základnové stanici k dispozici klientským jednotkám, které tvoří přípojky jednotlivých zákazníků. Tímto způsobem má zákazník po většinu času připojení rychlost, která se blíží rychlosti inzerované.  

Naše pojetí služby se vyznačuje již výše uvedeným způsobem připojení jednotlivých zákazníků. S naší službou nemusíte sledovat filmy s čekáním, hrát hry s omezením, ani být omezováni při práci z domova! Naše služba je optimalizovaná pro sledování online filmů, online her i pro práci z domova v nejvyšší kvalitě i rychlosti a to bez doplňujících skrytých poplatků!

Pokud se potřebujete dívat na Váš kamerový systém, případně jiné zařízení, které máte doma, zdarma Vám zajistíme směrování na Vaše zařízení, které můžete sledovat nebo ovládat odkudkoliv.

Druhou částí kvalitního domácího připojení je způsob jednotlivých zařízení připojených v domácnosti.

 

Mezi dnešní nejčastější způsoby připojení v domácností patří WiFi, která je již dnes ve všech přenosných zařízeních (mobilní telefon, tablet, notebook, atd.). K zákaznickým přípojkám dodáváme kvalitní WiFi routery určené pro ISP, které ve většině případech dokáží pokrýt signálem celý byt. Pokud je potřeba v některých místech domácnosti signál zesílit, používáme tzv. opakovače signálu (wifi signal booster), který zajistí zesílení a případné pokrytí jiné části prostoru. 

Nabízíme WiFi pokrytí ve frekvenčních pásmech 2,4 GHz + 5 GHz. Pásmo 5 GHz disponuje vyšší datovou propustností a proto mohou uživatelé komunikovat vyšší rychlostí. 

Pokud máte velký byt, zahradu a případné specifické požadavky, nabízíme možnost zřízení více přístupových WiFi bodů v pásmu 2,4 + 5 GHz bez nutnosti ručního přepínání k jednotlivým WiFi AP. Dále je možné doplnit systém o centrální správu pro kontrolu nebo případnou změnu konfigurace.  

Máte problémy s domácím připojením?

Kontaktujte nás